piątek, 4 maja 2012

Liam Payne: W górę ręce!


Chłopak zagrzewał publiczność podczas koncertu w Sydney...po polsku
Chłopcy z One Direction w ubiegły piątek wystąpili na koncercie w Sydney. Dla wielu jest to po prostu kolejny ich występ na scenie, dla Polaków - coś znacznie więcej. Oglądamy 1D, gdy śpiewają "Stand Up" dla krótkiego fragmentu, w 01:45 nagrania słyszymy wyraźne "w górę ręce!". Czy to ukłon w stronę fanów w naszym kraju? Może ćwiczą przed przyjazdem do Polski? Jak myślicie?






Ps. : Przewińcie do 1:45 usłyszycie wyraźnie "W góre ręce", a raz "put your hands up" ;]. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz